praca mechanik samochodowy

Praca mechanik samochodowy.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: mechanik samochodowy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca konserwacja i przeglądy samochodów osobowych.
  • Naprawy zawieszenia.
  • Naprawy mechaniczne związane z silnikiem i skrzynią biegów.
  • Naprawa klimatyzacji.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku (warunek konieczny).
  • Szeroka wiedza z zakresu mechaniki samochodowej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Komunikatywność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w naprawach samochodów z grupy VAG będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • Pracę w nowoczesnym serwisie  o silnej pozycji rynkowej.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. (głównie najnowsze samochody).
  • Wynagrodzenie na wysokim poziomie adekwatne do kwalifikacji (podstawa plus stawka za RBH)
  • Zgrany zespół i dobra atmosfera pracy.
  • Praca w godzinach: 7.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane pracą mechanika samochodowego prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny.

tel. 48 501-705-840

e-mail: serwis@morela-auto

Zapraszamy do naszego zespołu!

Lokalizacja Google.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji

Kontakt.